انتخاب شهر
سه راه تهرانپارس بعداز برج دماوند روبروی بیمه ایران مجتمع تجاری بابایی تلفن. - ۰۹۱۹۳۱۷۶۳۴۸-77789358

قوانین و مقررات

عزیزانی که  قصد عضویت و خرید از سایت بست برگ را دارند، مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است .

  تنها اشخاص حقیقی حق خرید درسایت بست برگ را دارند.
صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقت نامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست .
عضو باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

 عضو باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی را  به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص عضو است .
عضویت در سایت بست برگ رایگان است.
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

افراد با سن قانونی حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت بست برگ دارند .رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

الف – بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
ب – پرداخت مبلغ تعیینی( یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب شرکت
ج – ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و پیامک به آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن همراه عضو جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از تامین کنندگان کالا و خدمت

ه – با ارسال رسید کالا و خدمات توسط بست برگ، عضو بست برگ می  بایست در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص مطابق ضمائم شرایط فروش که به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده بست برگ نیست.

 حفظ ونگهداری از کد ارسالی که  رسید کالا و خدمات محسوب می شود بعهده عضو خواهد بود .و ارائه دهنده کد به تامین کنندگان صاحب کالا یا خدمات شناخته می شود.

 پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید برای خریدار امکان پذیر نمی باشد .

 سایت بست برگ اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی اعضاء بست برگ در اختیار آنان قرار می‌دهد :

الف – مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات
ب – هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است
ج – تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است
د – مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده
ه -مدت زمان اعتبار برگه خرید

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به عضو نرسد موجب از بین رفتن حق عضو نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.